up down
     **********     بیمه نیروهای مسلح     **********     سازمان بیمه خدمات درمانی     **********     بیمه تامین اجتماعی     **********     بیمه تعاون     **********     بیمه ایران     **********     بیمه دانا     **********     بیمه درمان sos     **********     بیمه پارسیان     **********     بیمه کوثر     **********     بیمه دی     **********     بیمه البرز     **********     بیمه آسیا     **********     بیمه آتیه‌سازان حافظ     **********     بیمه تجارت نو     **********     بیمه سرمد     **********     بیمه ما     **********     بیمه رازی     **********     بیمه نوین     **********     بیمه بانک سپه     **********     بیمه بانک کشاورزی     **********     بیمه بانک صادرات     **********     بیمه بانک تجارت      **********     بیمه بانک ملت     **********     بیمه بانک ملی     **********     بیمه شهرداری     **********     بیمه سینا     **********     بیمه میهن

آزمایشات بیماران پیوندی

 پیوند

پیوند

در دورانی که بیماری‌های مزمن علت اصلی مرگ و میر انسان‌ها هستند، پیوند اعضا به یکی از درمان‌های مهم بدل شده است. امروزه پیوند عضو به عنوان بهترین روش درمانی نارسایی عضو مطرح است که منجر به افزایش طول عمر بیماران و بهبود کیفیت زندگی‌شان خواهد گردید. مطالعات متعدد نشان داده است که پیوند عضو از لحاظ اجتماعی، خانوادگی و حتی اقتصادی به نفع جامعه است. پیوند اعضا اگر بین دهنده و گیرنده سازگار صورت پذیرد، باعث کاهش هزینه جانی و مالی و کاهش عوارض بعد از پیوند شده و به اهدای زندگی منجر می‌شود.

از این رو آزمایشگاه تشخیص پزشکی سیمرغ  با انجام تست‌های تخصصی سازگاری بافتی (HLA Typing و بررسی آنتی‌بادی‌های ضد HLA) با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته فلوسایتومتری و PCR آماده همکاری با پزشکان می‌باشد. همچنین این آزمایشگاه با بررسی سطح داروهای مختلف قبل و بعد از پیوند در فراهم آوردن شرایط بهینه برای انجام یک پیوند، پیگیری وضعیت آن و حفظ سلامت بیماران پیوندی تلاش می‌نماید.